לפרטים והצעות מחיר:
03-5403393 | office@edifice.co.il


הצורך בביטוח צד ג'

"פסק דין עקרוני קובע: ועד בנין ישלם פיצוי של 475 אלף שקל, לנער שהתעוור עקב פגיעה של ענף עץ בעינו.

  המקרה אירע לפני כארבע שנים כאשר היה הנער בן תשע. הוא שיחק עם שני ילדים בגינת בניין שבשכונת הריף בבאר שבע. במהלך המשחק פגע ענף עץ במלוא עוצמתו בעינו של התובע. עקב כך התעוור בעינו השמאלית, ונקבעו לו 30 אחוזי נכות.

הנער והוריו טענו באמצעות עו"ד צילי עמיר כי ועד הבית והעירייה התרשלו, שלא דאגו לתחזק את הבניין ולגזום את ענפי העצים. השופט אריאל ואגו קיבל את טענתם, וחייב את הנתבעים לפצות את הנער בסכום של 475 אלף שקל בתוספת הוצאות משפט של 7,500 שקל."

הידיעה פורסמה בעיתון מעריב.

 חברת ניהול מבנים וועדי בתים אשר מכבדת את עצמה, לעולם לא תסכים להתקשר עם בניין ולנהלו ללא ביטוח צד ג', המבטח את הדיירים ורכושם ואת אורחי הבניין בשטחים הציבוריים של הבניין. כל ועד בית צריך לדאוג אף הוא לביטוח צד ג', אחרת כל דייר בבניין חשוף לתביעה משפטית.

 הביטוח בא להגן עליך מתביעות כספיות גבוהות העלולות להגיע למאות אלפי שקלים במקרה של פציעה גופנית בתחומי הרכוש המשותף, כמו במקרה שלפנינו. במקרה של פגיעה בנפש או פגיעה ברכוש הפרטי כתוצאה מהרכוש המשותף, ביטוח שכזה מבטיח טיפול בכל תביעה מהרגע הראשון, כולל ייצוג משפטי אם יידרש. כך נמנע בזבוז זמן יקר, הוצאות גבוהות וטעויות בטיפול במקרה כתוצאה מחוסר נסיון וידע.

כתוב תגובה